Kończymy tegoroczną, bardzo długą kolędę. Wszystkim, którzy zechcieli zaprosić nas do swego mieszkania na duszpasterską wizytę dziękujemy, podobnie jak wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone, jako datek na nowe granitowe schody przed kościołem. Jeszcze w tym tygodniu proponujemy:

Poniedziałek  19.02.18.  od godz. 15.30: Sądecka,
Wtorek             20.02.18. od godz. 15.30; Jesienna,
Środa                21.02.18. ; dodatkowe zgłoszenia.

Można także dziś, zgłosić dodatkową kolędę, która z różnych powodów nie mogła się odbyć w proponowanym czasie. Wystarczy za chwilę wejść do w zakrystii i zgłosić taką chęć, aby podać adres i ustalić właściwy czas. Za tydzień w cyfrach podsumowanie kolędy 2018 r.

1. Nasza parafia dość mocnym akcentem rozpoczęła Wielki Post. Obecność w Popielec była znaczna. Teraz trzeba wytrwałości, aby ubogacić swoją obecnością nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki i Gorzkie Żale w niedziele.
  1. Przypominamy, że w Wielkim Poście będą także w każdy piątek odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej. I tak z licznym udziałem dzieci zapraszamy w piątki o godzinie 16.30. a z udziałem młodzieży i dorosłych o godzinie 17.30. Dziś jeszcze nabożeństwo naznaczone śpiewem i rozważaniem Męki Pańskiej, czyli Gorzkie Żale. Zapraszamy o godzinie 17.30 na pierwsze nabożeństwo.
  1. Członkowie Żywej Róży zapraszają dziś jeszcze na spotkanie o 16.30 w salce imieniem Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  1. Prasa katolicka jest jak zawsze na stoliku przy wyjściu z kościoła, a dziś jest także nowy numer; „Moja Rodzina” – pismo porusza sprawy dotyczącej problematyki rodzinnej. Są oczywiście inne tytuły i książki religijne.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Tomasz Franciszek Biczyński. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne, a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Zbigniew Wojciechowski   lat 44 z ul. Skalnej 29,
Stanisława Wolska               lat 91 z ul. Spartakusa 2,
Barbara Piątkowska            lat 84 z ul. Pieniny 30,
Włodzimierz Luberadzki   lat 48 z ul. Giewont 93A,
Henryk Figura                       lat 66 z ul. Zbocze 1.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………