1. Na czas Wielkiego Postu zapraszamy; w każdy piątek na odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 16.30.oraz o godzinie 17.30.

  1. W tym tygodniu będzie także; I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Jednak z racji na Drogę Krzyżową dla dzieci o 16.30, nie będzie mszy świętej o tej właśnie godzinie, ale dzieci zapraszamy szczególnie do udziału w tym nabożeństwie.

  1. Pięknym i bardzo głębokim w przeżyciach są nabożeństwa naznaczone śpiewem i rozważaniem Męki Pańskiej, czyli Gorzkie Żale. Zapraszamy dziś jeszcze o godzinie 17.30 na to nabożeństwo.

  1. W dniu święta kobiet 8 marca będzie w naszym kościele spotkanie w ramach kościoła stacyjnego. Liturgii tego dnia będzie przewodniczył ks. abp Senior Władysław Ziółek.

  1. W naszym kiosku z prasą katolicką są pozycje, którymi warto się zainteresować. Dostępne są także świece Caritas oraz baranki wielkanocne. Zapraszamy tam serdecznie.

  1. Spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszła niedzielę o godzinie 16.45 w Kościele. Zapraszamy

  1. Rekolekcje wielkopostne będą dla dorosłych od 14 do 17 marca. Dzieci i młodzież mogą brać udział wraz z rodzicami. Będą one w wersji hybrydowej to znaczy tak spotkania w kościele z zachowaniem norm sanitarnych jak i transmisja internetowa.

  1. Wiele wskazuje na to, że przez cały Wielki Post a zapewne jeszcze znacznie dłużej będziemy tylko w dwójkę, dlatego bardzo serdecznie prosimy o skorzystanie z każdej chwili, aby można było przystąpić do sakramentu spowiedzi. Na ostatnią chwilę nie będziemy w stanie sprostać Waszym potrzebom.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom, Internautom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Liliana Michalak, Kazimiera Dworak, Stefania Traczyk, Bogusław Grzelczyk, Józefa Szewczyk oraz

siostra Teresa Lisicka.

 

Wieczny odpoczynek im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.