1. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w dni powszednie po zakończonej mszy św. o godzinie 18.00 a w niedzielę o 17.30. Do udziału serdecznie zapraszamy tym bardzie,j że w środę ostatnie już w tym miesiącu nabożeństwo

  1. Przypominamy, że w okresie lipca i sierpnia nie będzie mszy św. o godzinie 12.30 a chrzty będą udzielane podczas lub po mszy świętej o 11.00. W tym czasie nie będzie też nabożeństwa I piątku miesiąca lipca i sierpnia.

  1. Trwają prace przy układaniu kostki chodnikowej i płyt ażurowych na parkingu. Przepraszamy za utrudnienia w podjeździe pod kościół szczególnie dla osób niepełnosprawnych, ale ilość metrów jest duża i prace nie zostały zakończone. Mamy nadzieję ze te utrudnienia są tylko chwilowe. Dziękujemy równocześnie za wszelkie ofiary na ten cel przeznaczone. Bóg Wam zapłać.

  1. Przypominamy także, że nie ma już dyspensy od uczestnictwa we mszy świętej. Zapraszamy więc do naszego kościoła, aby wspólnie cieszyć się Chrystusem a na czas wakacji ulegną zmianie godziny transmisji Internetowych na 9.30 i 11.00.

  1. W liturgii tego tygodnia; we wtorek – Uroczystość św. ap Piotra i Pawła, a w sobotę święto św. Tomasza apostoła.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Pamiętajmy też o zmarłych; Henryce Dulas i Zdzisławie Misztalu.

Wieczny odpoczynek…