1. Za tydzień od pierwszej niedzieli lipca aż do końca sierpnia przechodzimy na plan mszy świętych wakacyjnych i przypominamy, że nie będzie odprawiana w niedziele msza św. o godzinie 12.30. Modlitwa z wypominkami będzie przed mszą św. o godzinie 11.00 a chrzty w I niedzielę lipca i sierpnia podczas mszy o 11.00 w pozostałe niedziele po zakończeniu mszy świętej

2. Dziś ostatnie nabożeństwo czerwcowe o 17.30. Dziękujemy za udział w Oktawie Bożego Ciała.

3. W tym tygodniu wypada; I czwartek, piątek, sobota miesiąca. W piątek msze św. o; 7.00, 17.30 oraz 18.00.

4. Wpłynęła także ofiara bezimienna na prace w wysokości 80 zł. na konto
parafialne. Dziękujemy.

5. Są już dostępne przy stoliku z prasą książeczki z myślą o osobach z wadą wzroku i starszych. Mają one dużą, wyraźną czcionkę. Zawierają; Litanie, Koronkę do Bożego Miłosierdzia i pieśni oraz wiele modlitw w różnych intencjach. Koszt 1 szt. wynosi10 złotych. Prosimy o zainteresowanie.

6. Podczas mszy św. w intencji naszego Seniora z racji imienin otrzymaliśmy wiadomość, że poprosił On Metropolitę o możliwość zamieszkania w Domu Księży Emerytów. Ksiądz Arcybiskup wyraził na to zgodę i dlatego też z dniem 1 lipca nastąpi zmiana miejsca zamieszkania. Ponieważ podziękowania za lata posługi w tej parafii padły trzy lata temu i od tego czasu zmienił się status posługiwania kapłańskiego, dziś mówimy słowo dziękujemy za trzyletnią posługę i życzymy dalszych lat życia w zdrowiu i pod opieką Najświętszej Panienki. Dziękujemy księże seniorze i do zobaczenia przy wielu zapewne okazjach. PLURIMOS ANNOS.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Magdalena Woźna oraz Aleksander Joniuk. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Czesław Mizerski,
Tomasz Wyrwał.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……