1. Od października rozpocznie się kolejny dwuletni cykl Szkoły Katechistów. Wiadomości dokładniejsze są zawarte w gablotkach. Sekretariat Szkoły katechistów znajduje się, przy ul. Skorupki 1.

  2. Dziś taca na cele gospodarczy, jakim jest wykonanie ogrodzenia z metalu. Dziękujemy równocześnie za wszelkie ofiary na ten cel przeznaczone, bo w tym tygodniu było ich kilka i podobnie za te, które wpłynęły na konto. Bóg Wam zapłać.

  1. W ostatnich dniach zostały także naprawione drugie drzwi przy wejściu do kościoła. Zostały one uszkodzone jakiś czas temu przy próbie włamania do kościoła. Podjął się pilotowania tego p Włodzimierz Dróżdż wraz z małżonką, którym serdecznie dziękujemy za pilotarz. Koszt naprawy zamknął się sumą 400 złotych.

  1. We wtorek po mszy świętej wieczorek wyruszy procesja na kolejne nabożeństwo fatimskie. Do udziału serdecznie zapraszamy

  1. W liturgii tego tygodnia; w poniedziałek – wsp. św. Brunona Bonifacego, wtorek – wsp. św.św. Andrzeja Świerada i Benedykta Pustelników czwartek – wsp. św. Bonawentury a w piątek wsp. N.M.Panny z Góry Karmel.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Pamiętajmy też o zmarłych; Anna Klimczak, Damian Borratyński, Jan Wychowaniec, Kazimierz Galant.

Wieczny odpoczynek..