1. Od początku ubiegłego tygodnia trwają prace przy Fotowoltaice. Zostały już ułożone podstawy do montażu i odpowiednio zabezpieczony dach w miejscu mocowań. Jeśli pogoda będzie łaskawa to już w tym tygodniu zostaną ułożone panele i przyłącze energetyczne o mocy 49,6 kW. Prace postępują więc w dobrym tempie. O kolejnych pracach będziemy informować na bieżąco. Dziś także wszelkie ofiary są przeznaczone na pokrycie części prac już wykonanych. Serdecznie dziękujemy także za dary złożone na konto parafialne. Bóg Wam zapłać.

2. Jutro – w poniedziałek po mszy św. o godzinie 1800 zapraszamy na kolejne nabożeństwo Fatimskie

3. Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych do odbycia nauk przedmałżeńskich w formie prowadzonych randek. Spotkania par narzeczonych w ramach „Wieczorów dla Zakochanych” odbywać się będą dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek o godz. 19.00, od 3 do 27 sierpnia przy Wydziale Duszpasterstwa Rodzin (Łódź, ul. ks. Skorupki 3). Z powodów wymagań sanitarno-epidemiologicznych liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl. Szczegóły znajdziemy na plakacie.

4. Zachęcamy także wiernych – starszych, schorowanych czy niepełnosprawnych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych on–line z naszej parafii Dziś są transmitowane wszystkie msze św.

5. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku.

6. Są jeszcze wolne intencje w lipcu i sierpniu. Jeśli macie jakieś intencje zachęcamy do wspólnej modlitwy na Eucharystii.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone;
Klara Zuzanna Jaros, Adrianna Lily Piechota. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Marianna Klepczarek-Grabska, Jerzy Reszka, Tomasz Jarosiński, Edward Ławniczak, Mirosława Trawińska.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.