1. Trwają prace przy Fotowoltaice. Zostały już ułożone dwie z pośród czterech palet paneli na dachu. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów to w poniedziałek zostanie ułożona druga i ostatnia partia paneli. Zostało także ułożone 70 mb przewodu zasilającego od ulicy Janosika. Przewód został ułożony na głębokości 60 cm i nakryty folią. W czwartek i piątek zostało to wszystko przykryte ziemią, na której jest posiana trawa. Można to także zobaczyć na zdjęciach. O kolejnych pracach będziemy informować na bieżąco. Serdecznie dziękujemy także za dary złożone na konto parafialne dwa razy po 100 zł. oraz ofiarę od rodziny w wysokości 1000 zł. Bóg Wam zapłać.

2. Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych do odbycia nauk przedmałżeńskich w formie prowadzonych randek. Spotkania par narzeczonych w ramach „Wieczorów dla Zakochanych” odbywać się będą dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek o godz. 19.00, od 3 do 27 sierpnia przy Wydziale Duszpasterstwa Rodzin (Łódź, ul. ks. Skorupki 3). Z powodów wymagań sanitarno-epidemiologicznych liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy.

3. Zachęcamy także wiernych – starszych, schorowanych czy niepełnosprawnych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych on–line z naszej parafii Dziś są transmitowane wszystkie msze św. ale w tym tygodniu rozpoczyna swój urlop p. Mikołaj i w związku z tym będzie transmisja o godzinie 9.30 i 11.00 a o kolejnej transmisjach w kolejne niedziele będziemy informować na bieżąco.

4. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku.

5. W następną niedzielę będzie możliwość poświęcenia pojazdów. Dokonamy tego po mszy św. o godzinie 11.00, wzdłuż ul. Wyżynnej oraz na Placu im. ks. prałata Grzegorza Kudrzyckiego.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony;
Wiktor Kamil Gromek. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:

Barbara Szarpak.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.