1. Dziś zapraszamy właścicieli aut i motocykli do wspólnej modlitwy i poświęcenia pojazdów. Uczynimy to tradycyjnie wzdłuż ulicy Wyżynnej oraz na Placu ks. Prałata Grzegorza Kudrzyckiego. Będzie to miało miejsce na zakończenie mszy świętej o godzinie 11.00. Dla kierowców mamy także przygotowane obrazki ze świętym Krzysztofem.

2. 26 lipca a więc we wtorek w liturgiczne wspomnienie Rodziców N. M. Panny przypada dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom. Pamiętajmy aby w ten dzień w sposób szczególny otoczyć modlitwą zmarłych a żywym okazać swoją wdzięczność i szacunek.

3. Ofiary jakie wpłynęły w ciągu ostatniego tygodnia w wysokości 100, 150 złotych z przeznaczeniem na nowe okna do kancelarii parafialnej. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

4. W liturgii tego tygodnia; jutro Święto św. Jakuba apostoła i ewangelisty a we wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny Rodziców Pana Jezusa. W piątek natomiast wspomnienie świętych;. Marty, Marii i Łazarza.

5. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Śp. Józef Kamiński, Łucja Kinas, Małgorzata Becht, Lidia Kocieba.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……