1. Dziś przypada 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego co jest sposobnością do oddania czci bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę.

2. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii do wstępowania w Męskie Kółko Różańcowe. Do zadań należy codzienne odmawianie jednej dziesiątki różańca każdego miesiąca innej. Opiekunem jest p. Krzysztof Koszaliński, który udzieli potrzebnych wiadomości. Tel kontaktowy jest podany w ogłoszeniach na stronie parafialnej i w gablotkach. 501 394 909

1. W tym tygodniu będzie także; I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy szczególnie do udziału w nabożeństwie I soboty miesiąca rano po mszy świętej.

1. Ks Arcybiskup pisze;W związku ze zbliżającą się rocznicą tragicznej eksplozji, która miała miejsce w Bejrucie, 4 sierpnia 2020 roku, pragnę wraz z Caritas naszej Archidiecezji, Stowarzyszeniem „Dom Wschodni” oraz wszystkimi parafiami Archidiecezji Łódzkiej zorganizować pomoc – materialną i duchową – dla chrześcijan Libanu, którzy cały czas potrzebują wsparcia. W związku z tym proszę o zorganizowanie w parafii zbiórki środków do puszek po mszach świętych odprawianych w niedzielę, 1 sierpnia 2021 roku”. Za tydzień zbiórka kolejna do puszek tym razem na budowę Centrum Studiów im. Jana Pawła II.

1. Centrum Służby Rodzime zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia dla osób borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu wśród najbliższych członków rodziny lub znajomych. Szczegółowe informacje dostępne są na strome internetowej Centrum oraz na plakatach.

1. W dniu dzisiejszym (1.08.2021r.) można wziąć udział w szczepieniu przeciw COVID-19, które organizowane jest w Centrum Służby Rodzinie przy id. Broniewskiego la w Łodzi. Szczepienie odbywać się będzie w godz. Od 10.00-18.00. Szczepienie jest przeznaczone dla osób pełnoletnich i należy mieć z sobą dokument tożsamości. Poprzez szczepienia zadbajmy o bezpieczeństwo własne i bliskich.

2. W liturgii tego tygodnia; w środę; wsp. św. Jana Marii Vianeya, w piątek Święto Przemienienia Pańskiego.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:

Marianna Matecka i Wiesława Adamska.

Wieczny odpoczynek im dać Panie……