1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek msza o 17.30. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na mszę świętą o godzinie 7.00 a także na nabożeństwo wynagradzające za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

2. Jutro przypada 78 rocznica Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwach o tych którzy desperacko rozpoczęli nierówną walkę o wyzwolenie. Sierpień jest także w naszej tradycji miesiącem trzeźwości. Podejmijmy to działo dla naszego wyzwolenia się z przeróżnych naleciałości.

3. Otrzymaliśmy już przesyłkę z czwartym ołtarzem na Boże Ciało. Parafia posiadała trzy ołtarze a czwarty był stawiany prze Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej. Jednak pojawiały się pewne kłopoty z dekoracja tego ołtarza dlatego więc został zakupiony taki sam ołtarz jak pozostałe Koszt z transportem wyniósł 1940. zł. Została także w tym tygodniu zapłacona pierwsza rata za okna do kancelarii w wysokości 3000 złotych.

4. W liturgii tego tygodnia; jutro wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego biskupa i dK a w sobotę Święto Przemienienia Pańskiego – msze święte jak w dni powszednie..

5. Dziś zapowiadana także zbiórka ofiar do puszek na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.