1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy 77. tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Każdego dnia podczas liturgii o godz. 18.00 będziemy rozważać przymiot Bożego Miłosierdzia według wizji św. Faustyny Kowalskiej.

2. Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaopatrzyła wszystkie parafie w maski ochronne chirurgiczne. Można je odbierać przy wyjściu z kościoła u pani Halinki.

3. Ks. Proboszcz Marek Izydorczyk oraz siostra Brygida – Pasterka od Opatrzności Bożej są chorzy. Prośmy dla nich w prywatnych modlitwach o szybki powrót do zdrowia.

4. Spowiedź w naszej parafii w niedziele 20 minut przed każdą Mszą Święta do odwołania. W dniu powszednie przed Msza Świętą. W niedzielę na jednej Mszy Świętej będzie nam pomagał ksiądz Gość.

5. Kancelaria parafialna czynna bez zmian. Gdyby ktoś potrzebował kontaktu z księdzem proszę dzwonić ks. Dominik Lubiński, tel. 882-427-430, email: paulubin@wp.pl; skype: https://join.skype.com/invite/aBqQFH1zV6oe

6. W najbliższą niedzielę nabożeństwo różańcowe o 17.30.

7. Dziś taca gospodarcza przeznaczona na prace remontowe. Jesteśmy blisko dokończenia prac związanych z ułożeniem kostki i płyt ażurowych wokół kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Przed kościołem można także złożyć ofiarę do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne. Dziękujemy za wsparcie.

8. Przez cały rok w kilku seriach trwa w naszej parafii kurs przedmałżeński. Można także umawiając się prywatnie uzyskać pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Kontakt z ks. Dominikiem.

9. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela („Koło ratunkowe nie tylko dla wierzących”), Przewodnik Katolicki ( „Nadzieja a czas kryzysu”), Idziemy

(„Solidarność” zaczęła się od solidarności), Gość Niedzielny (Zawsze Taki Sam”), Gość Extra (św. Józef- Cień Ojca)

10. W ostatnim czasie odszedł od nas: Kazimierz Antoni Staniszewski

Wieczny odpoczynek im dać Panie…