1. Dziś jeszcze w naszej parafii;
► 9. rocznica wyboru kard. Jorge Bergoglio na Stolicę Piotrową,
► o godzinie 16.30 msza święta dla dzieci klas trzecich oraz ich rodziców przed I Komunią
świętą a o 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
► o godz. 19.00 w kościele kolejne Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych,
i potrwa około pół godziny.
►w dzisiejszą niedzielę taca inwestycyjną jest na pokrycie kolejnych rachunków.

2. Święty Józef, Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny, jest patronem archidiecezji łódzkiej.
W Jego Uroczystość, 19 marca, Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00 w bazylice archikatedralnej będzie przewodniczył ks. abp Grzegorz Ryś.

3. Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Łódzkiej i Centrum Medyczne zapraszają małżonków na konferencję „Symptomy niepłodności (męskiej i żeńskiej) i jej leczenie”. Konferencja odbędzie się 19 marca o godz.10.00 w Centrum Służby Rodzinie (ul. Broniewskiego 1a). Wstęp wolny.
4. Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Łódzkiej zaprasza kobiety do uczestnictwa
w rekolekcjach wielkopostnych, które w dniach 24-25 marca br. o godz. 18.00 odbędą się w sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi (ul. Łąkowa 27). Rekolekcje zatytułowane: „Dobrze zainwestuj w życie” poprowadzi o. Piotr Kwiatek, kapucyn.

5. W ostatnich dniach wpłynęły następujące ofiary na zapłacenie rachunków bieżących. I tak;
bezpośrednio ofiara 100 zł a na konto 100, 120 i 200 zł. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie

6. Do kiosku oprócz prasy katolickiej zostały sprowadzone świece Caritas na stół wielkanocny, zapraszamy do ich nabywania.

7. Rekolekcje dla dorosłych i dzieci będą od 27 do 30 marca. Dzieci nie będą miały oddzielnych spotkań, ale powinny wraz z rodzicami uczestniczyć w naukach wieczornych o 18.00.

8. Pomoc dla narodu Ukraińskiego jest ciągle aktualna. Jeśli rodzina lub osoby indywidualne chciałyby przygotować jakąś paczkę z żywnością o ważności długoterminowej czy przesłać pomoc w postaci chemii, kocy lub środków kosmetycznych to przez najbliższy tydzień będziemy jeszcze przyjmowali paczki a więc zakrystii, do 20 marca włącznie. Za paczki już przyniesione serdecznie dziękujemy ofiarodawcom.

9. W czwartek 17. marca o godz. 18.30 spotkanie młodzieży klas VIII przed przyjęciem sakramentu
bierzmowania i katecheza: „Czym jest Liturgia”.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 18.30 kolejne spotkanie grupy synodalnej.

11. Żywy Różaniec informuje, że w niedzielę 20 marca o 15.30 odbędzie się zebranie formacyjne w
salce błogosławionego prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Zapraszają Członkowie Bractwa.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.