1. Witamy dziś naszego kapłana, który posługuje od 26 sierpnia. Ks. Antoni Marcinków, ma 34 lata kapłaństwa i pochodzi z diecezji Opolskiej.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy dzieci w piątek na godzinę 16.30.
  1. Zapraszamy dzieci, aby przybyły na mszę świętą 8 września o godzinie 11.00, aby nie zmieniać stałej godziny mszy św. Prosimy, aby dzieci z klas I przyniosły do poświęcenia tornistry czy też teczki. W ramach mszy o godzinie 11.00 będzie to uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego
  1. Taca w następną niedzielę będzie zasileniem funduszy na założenie kostki chodnikowej.
  1. W związku z zakończeniem wakacji, już za tydzień msze święte będą w niedziele w kościele parafialnym o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00 a na Skalnej w kaplicy Sióstr Pasterek o 9.00.
  1. Baczni obserwatorzy mogli już dostrzec nowe tablice informacyjne o zmianie nazwy Placu po przeciwnej stronie ul. Janosika a położonej pomiędzy ulicą Wyżynną i Spartakusa. Została więc zamknięta kolejna sprawa jakiej się podjął ks. Proboszcz.

 

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Martyna Justyna Łakomow i Alicja Hermina Pietraszkiewicz. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

 

 

                              W ostatnich dniach odeszli od nas:

 

                                      Marek Rosiak,

                                      Felicja Wyżga.

                                    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

 

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.