1. Dziś witamy w naszej parafii ks. Rafała Wójcika. Świecenia kapłańskie przyjął w 2010 roku a później pracował w parafiach w Bedoniu, Parznie, Bełchatowie i ostatnio w Pabianicach. Przyjmujemy Go z życzliwością i polecamy naszym parafianom w podobnej formie. Niech praca będzie radością i niech dobrze wejdzie w nasz kapłański zespół.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy o spowiedzi i mszy w pierwszy piątek o godzinie 16.30

3. Od następnej niedzieli powracamy do mszy św. o godzinie 12.30. A więc za tydzień pełny wymiar mszy św. jak przed wakacjami.

4. Dom Księży Emerytów boryka się z ogromnymi trudnościami w zapewnieniu całodziennej opieki dla 30 księży, Ks. Tomasz Falak, jako Dyrektor Domu zwraca się o pomoc w poszukiwaniu chętnych do pracy osób także z grona emerytowanych pielęgniarek. Dom ten znajduje się na Chojnach. Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie tej informacji dalej do osób zainteresowanych taką formą pracy.

5. W przyszłą niedzielę o 17.30 nabożeństwo adoracyjne.

6. W liturgii tego tygodnia; w piątek – wsp. św. Grzegorz Wielkiego papieża.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:
Stanisław Pontus, Leokadia Jóźwik.

Wieczny odpoczynek im dać Panie……
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.