1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w I piątek i sobotę miesiąca powrócili do swoich praktyk religijnych. Mamy nadzieję, że kolejne miesiące sprawią, iż jeszcze większa ilość parafian i gości będzie wraz z nami przeżywać te dni.
  1. Dziś dzieci mszą św. o godzinie 11.00 mają rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Najmłodsi „studenci” klas I po przyniesieniu tornistrów, plecaków i teczek będą miały ich poświęcenie.
  1. Dzisiejsza taca z racji na II niedzielę miesiąca jest zasileniem funduszy na założenie kostki chodnikowej – jeszcze w tym miesiącu. Dziękujemy także ofiarodawczyni, która przekazała na prace przy kościele sumę 3000 złotych. Niech Bóg wynagrodzi swoja łaską i miłosierdziem.
  1. 13 września a więc w najbliższy piątek kolejne nabożeństwo Fatimskie, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Filip Ciesielski, Rozalia Ciesielska, Jan Henryk Trybulski i Klara Darnowska. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Teofil Bednarek.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.