1. Od dziś, zapraszamy całe rodziny na Mszę św. tzw. rodzinną o godz. 12:30. Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do młodych rodzin z dziećmi, ale także i tych, które zmagają się z trudnościami czy kryzysem. Homilie będą urozmaicone i skierowane zarówno do najmłodszych, jak i rodziców, tak aby duchowo skorzystał każdy z uczestników liturgii.

2. Dziś, zapraszamy dzieci i rodziców z grupy komunijnej na mszę świętą o godzinie 16.30. Omówimy sprawy organizacyjne do I Komunii świętej w roku szkolnym i katechetycznym 2022//2023.

3. Za udział we Mszach świętych niedzielnych oraz w pierwsze piątki miesiąca są przygotowane dla dzieci obrazki i specjalne książeczki do ich wklejania. Po Mszy zapraszamy dzieci po obrazki.

4. Dziś z racji na drugą niedzielę miesiąca jest taca inwestycyjna. Dziękujemy za wsparcie finansowe i zachowanie dzięki temu płynności w spłacie rachunków.

5. Zapraszamy w czwartek na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 18:00. Zakończenie adoracji o godz. 19:00. Zdjęcia z ostatniego czwartku na naszej www.

6. Zapraszamy do włączenia się w szeregi Służby Liturgicznej Ołtarza. Zachęcamy nie tylko dzieci i młodzież, ale najlepiej ojców z synami oraz dziadków z wnukami. Międzypokoleniowa służba liturgiczna stanowi świadectwo o żywym Kościele. Wszelkie informacje oraz zapisy – dziś po Mszach świętych u ks. Rafała przy wyjściu z kościoła.

7. We wtorek z racji na 13 dzień miesiąca zapraszamy na procesje fatimską po mszy świętej wieczorem o godzinie 18.00.

8. W najbliższy czwartek 15 września o godz.19.00 w kościele odbędzie sie spotkanie młodzieży klas szkół średnich, którzy w tym roku przyjmą sakrament bierzmowania.

9. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 18 września, o godz. 18:50 w kościele.

10. W niedzielę 18 września o godz. 15.30 odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie formacyjne Członków Żywego Różańca w salce Błogosławionego Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Na spotkanie zapraszamy również osoby zainteresowane przystąpieniem do Żywej Róży. Nabożeństwo różańcowe w przyszłą niedzielę o godzinie 17.30.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Maja Zuzanna Chmielecka i Grzegorz Antoni Dusza. Dziecku i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, szanownym Jubilatom a także naszym miłym i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Śp. Grzegorz Węgliński.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.