1. Dziś w naszej parafii przeżywamy odpust. Oto warunki jego uzyskania.

1. Spowiedź św. (stan łaski uświęcającej).

2. Komunia św. (w dowolnej intencji).

3. Modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca św. (nie musimy znać tych

intencji, a odmówić możemy np. jedno „Ojcze nasz…” i jedno „Zdrowaś…”).

4. Wyzbyć się przywiązania do wszelkich grzechów, nawet lekkich

5. Pobożne nawiedzenie mającej swą uroczystość świątyni i odmówienie w jej wnętrzu modlitw: „Ojcze nasz…” i „Wierzę…”.

1. Za tydzień 13 października po mszy św. o 18.00. będzie procesja Fatimska kończąca tę formę modlitwy aż do maja 2020 roku. Zapraszamy do wspólnego udziału.

1. Od przyszłej niedzieli 13 października rozpoczynamy bezpośrednie spotkania z rodzicami i dziećmi klas III, aby należycie przygotować się do I Komunii. Spotkanie organizacyjne i msza św. o 16.30

1. Za tydzień także z racji na drugą niedzielę miesiąca będzie taca inwestycyjna a dziś chcemy zwrócić uwagę na nowy wystrój przed plebanią od strony ul. Szczawnickiej. Państwo Wybór po raz kolejny wspierają bardzo mocno naszą parafię oraz pan Marcin z ekipą dokonali dzieła, które warto zobaczyć. Za okazaną życzliwość i dobre serce, bardzo dziękujemy.

1. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są niedziele o 17.30 a w dni powszednie po zakończeniu mszy o 18.00. Do udziału serdecznie zapraszamy.

1. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Amelia Majewska, Jan Stęborowski, Luis Iwo Arduino. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Wojciech Zieliński

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.