1. Wczoraj, grupa 19 osób naszych parafian udała się do Sanktuarium w Łasku na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca. Dziękujemy panu Pawłowi który sumą 300 wsparł fundusz na pokrycie kosztów przejazdu. Zdjęcia z tych wydarzeń są do obejrzenia na stronie Internetowej.

2. Dziś jeszcze 9 października o godzinie 16.30, drugie spotkanie z dziećmi przed I komunią świętą oraz ich rodzicami połączone z poświeceniem różańców.

3. Dzisiejsza taca ma charakter gospodarczy. Prosimy o zrozumienie potrzeby wsparcia parafii. Jednocześnie informujemy że rachunki i wydatki parafialne za miesiąc wrzesień wyniosły 18. 664 złote. Wpłynęły w ostatnich dniach ofiary w wysokości 100 i 400 złotych. Bóg zapłać ofiarodawcom.

4. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas ósmych odbędzie się w przyszłą niedziele 0 października o godzinie 18.50 w kościele.

5. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie będzie w czwartek 13 października. Do udziału gorąco zachęcamy.

6. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza członków i osoby zainteresowane przystąpieniem do Wspólnoty na spotkanie formacyjne w niedzielę 16 października o godzinie 15.30 w salce błogosławionego Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

7. Przypominamy także o nabożeństwach różańcowych. Zapraszamy w niedziele o godzinie 17.30 a w dni powszednie po mszy św. wieczorem.

8. Zgodnie z postanowieniem Konferencji Episkopatu Polski, co roku prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych. W tym roku przypada to właśnie dzisiaj.

9. Za tydzień przed kościołami będzie zbiórka dla Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

10. W naszym kiosku są do nabycia świece na stół wigilijny.

11. Zapraszamy dzieci do zakrystii po obrazki za udział we mszy świętej.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Jakub Kubiak, Maria Klara Herszel oraz Laura Małgorzata Hass. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga

W ostatnich dnia odeszły od nas;

Ś.p. Marianna Lisowska, Stanisława Milczarek i Zofia Lewandowska.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.