1. Duszpasterstwo Rodzin i Sanktuarium Życia w Łodzi (Księża Pallotyni, ul. Łagiewnicka 197/201) zapraszają rodziców, którzy doświadczyli dramatu śmierci nieurodzonego dziecka na wspólną modlitwę 15 października w Dniu Dziecka Utraconego.
W programie: o godz. 17.30 różaniec, o godz.18.00 Msza św. i po niej adoracja.

2. Dzisiaj o 15.30 spotkanie formacyjne Żywego Różańca w salce bł. ks. prymasa Stefana Wyszyńskiego a o 16.30 msza święta dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców z poświęceniem różańców.

3. Także dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski, ustanowiony, aby uczcić świętego Jana Pawła II i aby przybliżyć Jego osobę i nauczanie następnym pokoleniom. Obchodzimy ten dzień w niedzielę poprzedzającą 16 października, czyli rocznicę wyboru Kardynała Wojtyły na Papieża. Dziś po każdej mszy św. zapraszamy do salki bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego gdzie można obejrzeć wystawę o Janie Pawle II.

4. W środę 13 października po mszy świętej wieczornej kolejne nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Na stoliku z prasą i książkami o tematyce religijnej są także dostępne świece na stół wigilijny. Zachęcamy do ich nabycia.

6. W liturgii tego tygodnia; w środę – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika, w piątek – Rocznica poświecenia kościoła katedralnego, w sobotę – wsp. św. Jadwigi Śląskiej.

7. Wszystkim, którzy obchodzą w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym miłym gościom składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.