1. Dziś 13 października będzie procesja Fatimska kończąca tę formę modlitwy aż do maja 2020 roku. Zapraszamy do wspólnego udziału o godzinie 17.30.

1. Od dziś, rozpoczynamy bezpośrednie spotkania z rodzicami i dziećmi klas III, aby należycie przygotować się do I Komunii. Spotkanie organizacyjne i msza św. o 16.30

1. Dziś, z racji na drugą niedzielę miesiąca będzie taca inwestycyjna. Wpłynęła jedna ofiara bezimienna na poczet zapłaty za wykonywany płot.

1. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są niedziele o 17.30 a w dni powszednie po zakończeniu mszy o 18.00. Do udziału serdecznie zapraszamy.

1. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii bądź też w kaplicy na Skalnej u sióstr Pasterek. Prosimy zwrócić uwagę na kartki wspominkowe wyłożone na stoliku z prasą, które mają ułatwić formę pisania, ale także zawierają one daty wolnych intencji na pewien czas. Chcemy jednak zauważyć, że terminy wolne są dostępne na dzień dzisiejszy i z każdym dniem mogą stać się nie do końca aktualne.

1. Zebranie Członków Żywego Różańca odbędzie się 20 października – przyszła niedziela – w salce im. Kardynała Wyszyńskiego. Zelatorki proszę o punktualność.

1. W najbliższa niedzielę na godzinę 18.00, zapraszamy młodzież klas VII i VIII Szkół Podstawowych oraz I klas ponadpodstawowych na spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Podane zostaną wszystkie warunki przygotowania do godnego przyjęcia sakramentu a więc obecność jest ważna.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Filip Artur Lechowski oraz Wiktoria Tatar. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Wojciech Zieliński, Zbigniew Biliński.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……