1. Dziś o 16.30 msza św. dla dzieci przed I komunią świętą oraz ich rodziców połączone z poświęceniem różańców. Przypominamy także, że do końca października rodzice mają obowiązek zgłosić swoje dziecka do grupy przygotowywanych dzieci i można tego już tylko w trzy ostatnie poniedziałki w Kancelarii. Później będą kłopoty.

2. Dziś taca inwestycyjna z racji na drugą niedzielę miesiąca a dziś także serdecznie dziękujemy za ofiarę bezimienną w wysokości 500 zł.

3. Modlitwa za zmarłych to stały element towarzyszący naszemu chrześcijańskiemu życiu. Jest jednak w roku liturgicznym czas, kiedy możemy w sposób wyjątkowy przyjść z pomocą naszym najbliższym zmarłym. Teraz właśnie jest stosowna chwila, aby pomyśleć o potrzebie wsparcia bliskich zmarłych poprzez modlitwę w wypominkach przez cały rok a nie tylko 1 i 2 listopada. Kiedyś zapewne i my będziemy potrzebowali wsparcia. Czy jednak inni nie zapomną o nas jak my dziś zapominamy o zmarłych tłumacząc się tempem życia, zabieganiem i wieloma innymi elementami życia. Zapraszamy jeszcze dziś i każdego dnia do pierwszego listopada do zakrystii lub kancelarii, aby w wypominkach pomóc duszom cierpiącym.

4. Prosimy o uwagę młodzież z klas VII i VIII. Za tydzień na mszę św. o godzinie 18.00. zaprasza Was ks. Dominik w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Spotkanie na Eucharystii i konferencja.

5. Także 21 października zgodnie z decyzją Episkopatu Polski, nastąpi podczas wszystkich mszy świętych tzw. liczenie wiernych na potrzeby statystyczne.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Julia Anna Pacocha. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Czesław Łaniewski, lat 74 z ul. Górskiej 3/5.

Pogrzeb we wtorek o 13.30 na cmentarzy Baptystów na „Dołach”. Informacje te podajemy na wyraźne życzenie i prośbę rodziny.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………
Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.