1. Modlitwa za zmarłych to stały element towarzyszący naszemu chrześcijańskiemu życiu. Jest jednak w roku liturgicznym czas, kiedy możemy w sposób wyjątkowy przyjść z pomocą naszym najbliższym zmarłym. Teraz właśnie jest stosowna chwila, aby pomyśleć o potrzebie wsparcia bliskich zmarłych poprzez modlitwę w wypominkach przez cały rok a nie tylko 1 i 2 listopada. Zapraszamy jeszcze dziś i każdego dnia do pierwszego listopada do zakrystii lub kancelarii.

2. Młodzież z klas VII i VIII, ma dziś mszę św. o godzinie 18.00. Zaprasza Was ks. Dominik w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Spotkanie na Eucharystii i konferencja.

3. W całej Polsce trwa dziś, zgodnie z decyzją Episkopatu Polski, tzw. liczenie wiernych na potrzeby statystyczne.

4. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych w niedziele o 17.30 a w dni pozostałe po mszy św. o 18.00

5. Dla wszystkich ludzi myślących roztropnie i odpowiedzialnie o naszej Polskiej Ojczyźnie jest solidny sprawdzian wrażliwości. Bardzo serdecznie prosimy o logiczne myślenie przy urnach.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali przyjęci; Antoni Wiktor Opara, Hanna i Kinga Niedziałek, Kordian Ernest Mikołajczyk oraz Piotr Marek Brzesiński. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Jan Lipski.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………
Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.