1. Przypominamy, że w Adwencie, roratnie msze święte są odprawiane rano o 7.00 i w piątek o 16.30. – z myślą o dzieciach i młodzieży.

2. W kiosku dostępne są dla dzieci „Kolorowanki Bożonarodzeniowe” w cenie po 2 złote za sztukę.

3. Opłatki na stół wigilijny są dostępne na stoliku pod chórem w zakrystii i kancelarii. Są tam także świece wigilijne i prasa katolicka.

4. Za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje czas wyciszenia i bezpośredniego przygotowania do przeżycia pamiątki Narodzenia Pańskiego. Informacje szczegółowe w gablotkach i na stronie Internetowej

5. Przed kościołami w całej Ojczyźnie zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa.

6. Dziś, 11 grudnia – msza święta dla dzieci przed I Komunią świętą. Dzisiejsza taca ma charakter gospodarczy. Prosimy o zrozumienie potrzeby wsparcia parafii. Jednocześnie informujemy że rachunki i wydatki parafialne za miesiąc listopad wyniosły 19.314 złotych. Wpłynęły w ostatnim miesiącu ofiary w wysokości 1150 złotych. Bóg zapłać ofiarodawcom.

7. We wtorek 13 grudnia kolejna, rocznica stanu wojennego. Pamiętajmy o ofiarach reżimu.

8. 18 grudnia o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie formacyjne Członków Żywego Różańca, w salce bł. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Gorąco zachęcamy nowe osoby do uczestnictwa w Różach Różańcowych w naszej Parafii.

9. Przypominamy, że do 18 grudnia, a więc do niedzieli włącznie, trwa kolejna akcja „Stolik Szczęścia”. Prosimy wyraźnie napisać na przygotowanej paczce w sposób trwały zakodowany numer, aby umożliwić identyfikacją obdarowanego dziecka.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone; Zofia Zuzanna Adamska i Oliwia Maria Robecka. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.
Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga

W ostatnich dnia odeszła od nas;

Ś.p. Teresa Cieślak.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.