1. Już kończymy duszpasterską wizytę. Bardzo prosimy o mobilizację w kwestii informacji sąsiadów, znajomych.

Plan kolędy proponujemy według porządku:

Zrzut ekranu z 2023-01-22 07-50-24

Plan jest wywieszany w gablotkach i na parafialnej stronie Internetowej. W tym roku, jeśli zechcecie złożyć ofiarę na potrzeby parafii to będzie ona przeznaczona na boczne schody granitowe od strony północnej i południowej. Prace przy tychże schodach są zamówione wraz z nadejściem wiosennego ocieplenia.
W przyszłym tygodniu, w poniedziałek i wtorek, będzie czas na tzw. dodatkową kolędę. Jeśli nie było możliwości spotkania się z nami w wyznaczonym terminie to proponujemy te dwa dnia na spotkanie, w którym sami możecie wyznaczyć godzinę. Bardzo prosimy dziś lub za tydzień o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii chęci spotkania i będzie taka możliwość doprowadzenia do skutecznego kolędowania. Najlepiej ustalić czas spotkania z księżmi wikariuszami bezpośrednio.
2. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 15 roku życia) w terminie 3-5 lutego 2023 r. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do 1 lutego drogą mailową (lodz.wsd@gmail.com) lub telefonicznie (42 664 88 88). Początek rekolekcji w piątek o godz. 16.00. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.
3. 30 stycznia ks. Proboszcz będzie obchodził 40 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy na mszę świętą 29 stycznia o godzinie 11.00 oraz w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 18.00
Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dnia odeszły od nas same kobiety;

Bożenna Woźniak, Krystyna Kosińska, Maria Kaczyńska, Irena Konstantynowicz.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.