1. Jesteśmy po kolejnym tygodniu kolędowych spotkań. W dalszym ciągu proponujemy spotkania na specjalnie dla mieszkańców poszczególnych ulic odprawianej mszy świętej o godzinie 18.30. Ulice są podane z wyprzedzeniem. Jednocześnie gdyby poszczególne rodziny chciały zaprosić księdza z wizytą duszpasterską w domu to trzeba będzie zgłosić to do kancelarii lub w niedziele do zakrystii. Dostępne są także informacje w Internecie na parafialnej stronie www.

Poniedziałek – 24.01. 2022 – 18.30 – ulice; Szarotki, Brzezińska, Beskidzka, Marmurowa, Sądecka, Zielone Wzgórza I i II, Rysy (Osiedle Rysy Park)

Wtorek – 25.01. 2022 – 18.30 – ulice; Alpejska, Czerwony Wierch, Czorsztyńska, Krzeptowskiego, Pomorska, Przełęcz.

Środa – 26.01.2022 – 18.30 – ulice; Janosika, Jesienna, Krasińskiego, Krokusowa, Krupówki, Śnieżna, Tadeusza, Połoniny, zapraszamy rodziny i osoby indywidualne, które wcześniej nie mogły uczestniczyć w Eucharystii.

Przypominamy, że wszystkie osoby będące w mieszkaniu podczas indywidualnej wizyty na zaproszenia są zobowiązane do noszenia maseczki. I tak plan na dni najbliższe;

Bóg zapłać ofiarodawcom. Wpłynęły także w tym tygodniu ofiary indywidualne od kilku osób i na konto w wysokości; 2×100 zł, 2×300 zł, 2×500 zł, 1000zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych odbędzie się dziś, 23 stycznia, o godz. 19.00 w kościele i potrwa około pół godziny.

3. W najbliższy czwartek 27. stycznia o godz. 19.00 w kościele spotkanie dla klas VIII Szkół Podstawowych przed przyjęciem sakramentu bierzmowania i katecheza: „Sakramenty we wspólnocie Kościoła”.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:
Ewa Karasińska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……
Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.