1. Od jutra rozpoczynamy ostatni tydzień duszpasterskich spotkań. W tym tygodniu spotkania będą na mszach świętych o 17.30 lub 18.00. Prosimy o powiadomienie sąsiadów, kiedy jest sprawowana Eucharystia. Dziękujemy także za wszelkie ofiary składany podczas spotkań do koszyczka. A może i zaproponować wspólny przyjazd samochodem. Nie wszyscy przecież są zmotoryzowani. Będzie to także okazja do dobrego uczynku.
I tak zapraszamy;

PONIEDZIAŁEK 25.01.2021 godz. mszy św. 17.30 ul.; BRZEZIŃSKA I BESKIDZKA

WTOREK 26.01.2021 godz. mszy św. 17.30 ul; PREZYDENTA, KRASICKIEGO, MIŁOSZA, HERBERTA

ŚRODA 27.01.2021 godz. mszy św. 18.00 ul.; TATERNICZA, JUNACKA, STOKOWSKA, STRĄŻYSKA.

CZWARTEK 28.01.2021 godz. mszy św. 17.30 ul.; POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, CHAŁUBIŃSKIEGO, MORSKIE OKO.

PIĄTEK 29.01.2021 godz. mszy św. 18.00 ul.; RASZYŃSKA, BACOWA, REGLOWA, PISARSKIEGO, KRUPÓWKI, TADEUSZA.

SOBOTA 30.01.2021 godz. mszy św. 17.30 ul.; KALATÓWKI, KIEPURY, BACHLEDY, ŚPIĄCYCH RYCERZY, KRZEPTOWSKIEGO, HARNASIA.

2. W kiosku znajdują się kolejne pozycje pod tytułem „Wszystko o św. Józefie” oraz „Wszystko o Świętej Rodzinie” w cenie po 10 zł. za egzemplarz. Jest także prasa katolicka.

3. Dziś, z rozporządzenia Episkopatu Polski, przed kościołami w całej Polsce prowadzona jest zbiórka na wsparcie ofiar trzęsienia ziemi, które dotknęło Chorwację.

4. Mamy zaproszenie na spotkanie świąteczne Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę do jubileuszowego kościoła stacyjnego Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. W tym roku spotkanie to zostanie ograniczone jedynie do Msza św. sprawowanej 31 stycznia 2021 r.
o godz. 18.00 w intencji dzieła pielgrzymki łódzkiej oraz wszystkich, którzy to dzieło tworzą.

5. Została w ostatnim tygodniu zakupiona dla parafii nowa odśnieżarka samobieżna na gąsienicach z możliwością odrzucania śniegu do 10 metrów. Pomoże to w utrzymaniu terenu przykościelnego w należytym stanie. Urządzenie to kosztowało 5000 zł. i ma 2 letnią gwarancję.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Barbara Chybowska i Tadeusz Siewiera.

Wieczny odpoczynek im dać Panie……