1. Pierwsze spotkanie przed bierzmowaniem z ks. Rafałem dla klas VII dziś w niedzielę 24 października po zakończeniu mszy świętej o godzinie 18.00.

2. Zbliża się dzień Wspomnienia Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Prosimy o składanie najlepiej na kartce czytelnie wypisanych imion czy nazwisk zmarłych, aby podać ich dusze do modlitwy wypominkowej. Odkładanie do ostatniego dnia będzie się zapewne wiązało z nerwowym oczekiwaniem w kolejce w zakrystii czy też Kancelarii. Zapraszamy.

3. Ogólnopolski Dzień Modlitw Żywego Różańca przypada w czwartek 28 października. Zapraszamy do wspólnego odmówienia różańca po mszy świętej o godzinie 18.00. Modlitwy poprowadzą członkowie Żywego Różańca.

4. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Noc Świętych w archikatedrze łódzkiej w niedzielę 31 października o godz. 20.00.

5. W niedzielę 31 października na Mszy św. o 12.30 zainaugurujemy parafialne przygotowanie w ramach synodu powszechnego ogłoszonego przez papieża Franciszka. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w pracę grup synodalnych. Wszelkie informacje i zapisy: ks. Dominik Tel. 882427430.

6. Spotkanie klas VIII szkół podstawowych w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w najbliższy czwartek 28.10.2021 godzinie 18.45 w salce Kardynała Stefana Wyszyńskiego

7. Na stoliku z prasą i książkami o tematyce religijnej są także dostępne świece na stół wigilijny. Zachęcamy do ich nabycia.

8. W liturgii tego tygodnia; w czwartek – Święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza

9. Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Jagoda Nowakowska. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:
Celina Chlewińska, Krzysztof Niedźwiecki i Mieczysław Nowak.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……