1. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Noc Świętych w Archikatedrze Łódzkiej wr czwartek 31 października o godz. 19.15.

2. Klub Ojca w Łodzi zaprasza na spotkanie z Ks. Abp. Grzegorzem Rysiem na temat „Jak budować relacje w rodzinie? do Zespołu Szkół Salezjańskich w Łodzi (ul. Wodna 34) w środę 30 października 2019 r. o godz. 19.30.

3. Zapraszamy na męski różaniec ulicami Łodzi, który odbędzie się 2 listopada br. Modlitwa rozpocznie się Msząśw. o godz. 10.00 w kościele Zesłania Ducha Świętego w Łodzi.

4. W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Mszę św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę oprócz 12.30.

5. W sobotę 2 listopada wspomnienie obowiązkowe wszystkich wiernych zmarłych. Mszę św. 7.00, 9.00, 18.00 – ta. Nabożeństwo za zmarłych o godz. 17.30.

6. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są w niedziele o 17.30 a w dni powszednie po zakończeniu mszy o 18.00.

7. W przyszłą niedzielę na godz. 18.00 zapraszamy młodzież z klas szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

8. W przyszłą niedzielę także o godz. 17.00 zapraszamy ministrantów na spotkanie w salce parafialnej.

9. Trwa w naszej parafii kurs przedmałżeński dla 8 par przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.

10. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii bądź też w kaplicy na Skalnej u sióstr Pasterek. Prosimy zwrócić uwagę na kartki wspominkowe wyłożone na stoliku z prasą, które mają ułatwić formę pisania, ale także zawierają one daty wolnych intencji.