1. Już we wtorek ostatnie nabożeństwo różańcowe a za tydzień w niedziele nabożeństwo adoracyjne z racji I Niedzieli miesiąca 17.30.

2. We środę 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele 8.00, 9.30, 11.00, 18. 00.

3. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze o 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych.

4. Zachęcamy do zamawiania tzw. Wypominków, które w naszym kościele są w środę przed mszą św. o godzinie 18.00 oraz w niedziele przed Mszą św. o godz. 12.30. Wypominki mogą być; roczne, półroczne albo jednorazowe. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie czytelnej listy z imionami i nazwiskami zmarłych, których pragniemy polecić Miłosierdziu Bożemu – odpowiednie druki są wyłożone na stoliku z prasą katolicką. Wypominki możemy zgłaszać w niedzielę u księdza przy stoliku pod chórem, a w tygodniu – w zakrystii lub kancelarii.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W piątek księża wybiorą się z posługą sakramentalną do chorych. W sobotę w kościele po Mszy św. porannej adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

6. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Noc Świętych w archikatedrze łódzkiej we wtorek 31 października o godz. 20.00. Tegoroczna Noc Świętych będzie transmitowana na żywo przez TVP 3. Transmisja rozpocznie się o 20.35.

7. Statystyki z ubiegłej niedzieli wykazały, że w ciągu całego dnia w kościele i Kaplicy na Skalnej oraz w domu sióstr Antonianek uczestniczyło 13,84% mieszkających tu parafian. Analogicznie w roku ubiegłym było łącznie 11.80%. Jest więc poprawa choć do zadowolenia jeszcze daleko.

8. Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Marcin Tobik, Felicja Markiewicz, Kornelia Patrycja Jóźwiak. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga

W ostatnich dnia odszedł od nas;

ś.p. Marek Harmela.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.