1. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Noc Świętych w archikatedrze łódzkiej w poniedziałek 31 października o godz. 19.30.

2. We wtorek 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w kościele będą odprawione o 8.00, 9.30, 11.00, 18. 00.

3. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze o 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W piątek księża wybiorą się z posługą sakramentalną do chorych. W tym dniu msze święte rano o 7.00 i po południu o 16.30 i 18.00.

W sobotę w kościele po Mszy św. porannej adoracja Najśw. Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Maryi. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży klas 7 szkół podstawowych przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

5. Przez cały listopad przyjmujemy na wypominki. Kartki z imionami zmarłych można składać w kancelarii, zakrystii po Mszach św. oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła.

6. W liturgii tego tygodnia: w czwartek 4 listopada – wsp. św. Karola Boromeusza.

7. Do nabycia prasa katolicka. Polecamy artykuły: Niedziela („Odchodzących z Kościoła trzeba wysłuchać”), Przewodnik Katolicki („Zaangażowany tata potrzebny na cito”), Gość Niedzielny („Nikogo nie skrzywdziłem ”).

Życzymy wszystkim dobrego, błogosławionego tygodnia