1. Dziś jeszcze podczads Mszy św. o 12.30 zainaugurujemy parafialne przygotowanie w ramach synodu powszechnego ogłoszonego przez papieża Franciszka. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w pracę grup synodalnych. Wszelkie informacje i zapisy: ks. Dominik Tel. 882427430. Także dziś o godzinie 17.30. zapraszamy na ostatnie nabożeństwo różańcowe.

2. Już jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą odprawiane o godzinie: 8.00., 9.30., 11.00 i 18.00 natomiast we wtorek w dniu Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych będą msze święte o 7.00., 9.00. i 18.00. Tego dnia nabożeństwo za zmarłych o godzinie 17.30.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy dzieci i młodzież na mszę świętą pierwszo piątkową o godzinie 16.30.

4. Na stoliku z prasą i książkami o tematyce religijnej są także dostępne świece na stół wigilijny. Zachęcamy do ich nabycia.

5. W liturgii tego tygodnia; w czwartek – wsp. św. Karola Boromeusza biskupa.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dnia odeszła od nas;

Danuta Zawadzka

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……
Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.