Komunikaty Kurii

1. W Święto Niepodległości (11 listopada) o godz. 10.00 w Archikatedrze Łódzkiej odprawiona zostanie Msza św. pod przewodnictwem Ks. Abpa Grzegorza Rysia w intencji Ojczyzny.

2. Wydział Katechetyczny zaprasza na spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców w dniu 18 listopada o godz. 18.00 do swojej siedziby (ul. Skorupki 3). W programie wykład Ks. Pawła Kłysa — rzecznika prasowego Kurii oraz Msza św. w kaplicy DA5.

3. Duszpasterstwo małżeństw niesakramentalnych zaprasza dzisiaj 10 listopada o godz. 18.00 na Msze św. i spotkanie do parafii św. ap. Piotra i Pawła (ul. Nawrót 104).

Nasza parafia

4. Dzisiaj o godz. 16 msza św., dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. Od 11 listopada Siostry Pasterki i Antonianki będą roznosiły opłatki na stół wigilijny.

6. Zebranie Żywego Różańca odbędzie się 17 listopada w niedzielę o godz. 16.00 w ogrzewanej salce parafialnej.

7. W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy ministrantów na spotkanie w salce parafialnej a o 17.30 różaniec.

8. Z racji Dnia Ubogich, (17 listopada) można pobrać „Tytki charytatywne”, aby je wypełnić darami dla ubogich i rozdzielić je w swoim własnym otoczeniu lub przynieść do zakrystii, aby rozdysponować je ubogim.

9. Do nabycia są już świece Caritas. Duże po 13 zł, małe po 5 zł.

10. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii bądź też w kaplicy na Skalnej u sióstr Pasterek. Są także wolne intencje w tym tygodniu rano.

11. Tradycyjnie przy wyjściu do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, Tygodnik „Idziemy