1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, nabożeństwo adoracyjne o godz. 17.30.

  1. Na stoliku są wyłożone torby papierowe tzw. „tytki”. W duchu troski o ubogich z naszej parafii prosimy o wypełnienie ich i przyniesienie do kościoła. Potrzebujące osoby można zgłosić do siostry Faustyny.

  1. W najbliższy czwartek Święto Niepodległości. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

  1. Spotkanie dla ministrantów i dla tych, którzy chcieliby nimi zostać, odbędzie się w najbliższy piątek, 12 listopada, o godz. 18.45 w kościele.

  1. Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas siódmych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 14 listopada, po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.

  1. W najbliższą II niedzielę miesiąca o godz. 16.30 spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią Świętą.

  1. Wszystkich chętnych biorących udział w parafialnym etapie synodu powszechnego zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 18.45 w salce kard. Stefana Wyszyńskiego.

  1. W liturgii tego tygodnia: we wtorek 9 listopada – święto Rocznica Poświecenia Bazyliki Laterańskiej, środa – św. Leona Wielkiego, czwartek – św. Marcina z Tours, piątek – św. Jozafata, sobota – św. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna i pierwszych męczenników Polski.

  1. Do nabycia prasa katolicka. Polecamy artykuły: Niedziela („Kapłani niezłomni”), Przewodnik Katolicki („Sobór Watykański III?”), Gość Niedzielny („Moc kultury”).