1. Za sprawa sióstr Antonianek, w najbliższą niedzielę, jako Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata przyjedzie do naszej parafii abp Metropolita Łódzki Grzegorz Ryś. Jest to związane z 60 rocznicą zgromadzenia oraz 40.leciem pobytu na Stokach. Msza święta, której będzie przewodniczył Pasterz naszej archidiecezji rozpocznie się o 12.30.Zapraszamy na Eucharystię naszych parafian i gości. Siostry wpisują się w naszą wspólnotę bardzo mocno a więc powinniśmy z wdzięcznością za ich posługę przybyć na to spotkanie. Na zakończenie uroczystości o 12.30 zgodnie z przepisami Metropolita podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu odmówi także Litanie do Najświętszego Serca Jezusowego wraz z Aktem poświecenia.

  1. Na kilka minut przed Eucharystia zostanie także przedstawiona historia Zgromadzenia i pobytu w naszej parafii.

  1. Siostry Antonianki i Pasterki zapukają do Waszych drzwi z opłatkami. Prosimy o wyrozumiałość i życzliwość.

  1. Na stole przy wyjściu dostępne są świece Caritas – małe po 5 złotych a duże po 13 złotych.

  1. Zapraszamy także po prasę katolicka.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.