1. Za sprawa sióstr Antonianek, przybywa dziś do naszej parafii abp Metropolita Łódzki Grzegorz Ryś. Okazją jest 60 rocznicą powstania Zgromadzenia oraz 40.lecie pobytu na Stokach. Msza święta, której będzie przewodniczył Pasterz naszej archidiecezji rozpocznie się o 12.30. Zapraszamy na Eucharystię naszych parafian i gości. Na zakończenie uroczystości zgodnie z przepisami Metropolita podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu odmówi także Litanie do Najświętszego Serca Jezusowego wraz z Aktem poświecenia i modlitwą za IV Synod Archidiecezji.

2. Na kilka minut przed Eucharystia zostanie także przedstawiona historia Zgromadzenia i pobytu w naszej parafii.

3. Siostry Antonianki i Pasterki pukają do Waszych drzwi z opłatkami. Prosimy o wyrozumiałość i życzliwość oraz przyjęcie opłatków na wigilijny stół.

4. Ważne szczególnie dla klas VII i VIII. W najbliższy czwartek 28 listopada – jako 4 czwartek miesiąca – młodzież o godzinie 18.00 będzie miała kolejne spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. Na stole przy wyjściu dostępne są świece Caritas – małe po 5 złotych a duże po 13 złotych.

6. Zespół Deus Meus zaprasza na Andrzejki z Ks. Abp. Grzegorzem Rysiem. Wystąpi również Mietek Szcześniak, ks. Jakub Bartczak, Pospieszalscy, Daga Gregorowicz oraz Joszko Broda. Koncert odbędzie się 30 listopada o godz. 20.00 w kościele oo. Jezuitów.

7. Duszpasterstwo Kobiet zaprasza kobiety w wieku od 18 do 50 lat na rekolekcje adwentowe: Kobieta – dom i świątynia, które odbędą się w dniach 2-3 grudnia br. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Pabianicach. Rozpoczęcie o godz. 18.00.

8. Zapraszamy także po prasę katolicka.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Maurycy i Tymoteusz Pater. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Sławomir Fabijański, Jadwiga Baczyk oraz Jadwiga Baran.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.