1. Dzisiaj obchodzimy ostatnią niedzielę roku liturgicznego, niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Św. o godz. 12.30 w adoracja Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca i Akt Poświęcenia w intencji ojczyzny. Zbiórka ofiar na tacę, na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi, a do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.

2. Planowane na dzisiaj spotkanie formacyjne Żywego Różańca odbędzie się w następną niedzielę 28 listopada o godz. 15.30 w salce bł. kard. Stefana Wyszyńskiego.

3. W najbliższy czwartek o godz. 18.45 w kościele, spotkanie klas VIII szkół podstawowych i katecheza: Czy Jezus-tak, Kościół-nie ? przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

4. Spotkanie z ministrantami i tymi, którzy mają zamiar nimi zostać odbędzie się w piątek o 18.45 w kościele.

5. Zapraszamy do nabycia świec wigilijnych u Pani Halinki.

6. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek 22 listopada – św. Cecylii, we środę św Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

7. Do nabycia prasa katolicka. Polecamy artykuły: Niedziela („Bóg jest sędzią sprawiedliwym”), Przewodnik Katolicki („Współcześni pustelnicy”), Gość Niedzielny („Trzeba mieć stalowe nerwy”), Idziemy („Potrzebujemy jedności”)

8. W minionym tygodniu odeszli do Boga:

Grażyna Michalska, Kazimierę Jaruga, Marianna Torbiarczyk, Julianna Jurek, Zygmunt Kaźmierczak, Mirosław Siuta, Mikołaj Fijałkowski, Ryszarda Halina Leszczyńska-Niewrzol.

Wieczny odpoczynek…