1. Dziś nabożeństwo majowe o godzinie 17.30 i będzie transmitowane internetowo a w dni powszednie po mszy św. wieczorem już bez transmisji.

2. Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych przez on–line z naszej parafii i tak dziś będą transmitowane wszystkie msze św. podobnie za tydzień.

3. Pierwsze nabożeństwo Fatimskie w środę po mszy świętej wieczorem. Zapraszamy.

4. Dzisiaj o godz. 18.00 na msza św. transmitowana on-line w naszej parafii dołączą małżeństwa niesakramentalne z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa.

5. Przypominaliśmy przed tygodniem, że są wolne intencje mszy świętych. Podeszliście do naszej prośby bardzo odpowiedzialne, za co dziękujemy i przypominamy, że można też zgłosić telefonicznie w czasie od poniedziałku do piątku włącznie, ale w godzinach pracy kancelarii, czyli od 15.30 do 16.30.

6. Pojawiają się już wznowienia gazet w postaci tygodników i dziś mamy także dostępny Tygodnik NIEDZIELA. Zapraszamy do stolika.

7. Za wszelkie ofiary składane dziś w II niedzielę miesiąca na tacę inwestycyjną składamy podziękowania.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas;

Leon Pudlarz.

Wieczny odpoczynek mu dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.