1. Dziś jeszcze Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych szkoły podstawowej o godz. 19.00 w kościele i potrwa około pół godziny.

2. Za nami czas świętych rekolekcji wielkopostnych. Dziękujemy za obecność i przyjęty sakrament pojednania. Bardzo prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatni moment, bo będzie się to wiązało z długim czasem oczekiwania.

3. Za tydzień druga niedziela miesiąca i spotkanie na mszy świętej z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Ostatnie nasze spotkanie o 16.30.

4. Za tydzień także taca inwestycyjna. Za miesiąc marzec zapłaciliśmy za rachunki łącznie; 28.545 złotych. Wpłynęła także ofiara 100 złotych. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie nas w tej trudnej sytuacji.

5. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży poinformował, że z racji na pogodę, Misterium Śmierci i Zmartwychwstania ulicami Łodzi, planowane w miniony piątek 1 kwietnia, zostało odwołane z racji na pogodę. Jest jednak możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu w Niedzielę Palmową (10 IV 2022) *o godz. 15.00 w sali teatralnej Księży Salezjanów przy ul. Wodnej 34. Z racji na zadaszenie przestrzeni, pogoda nie będzie tu istotna.

6. Ksiądz abp Grzegorz Ryś zaprasza do modlitwy o pokój w Ukrainie podczas Ekumenicznej Drogi Krzyżowej ulicami Łodzi w piątek 8 kwietnia (przed Niedzielą Palmową). Rozpoczęcie
o godz. 19.00 przed kościołem ewangelicko-augsburskim św. Mateusz (ul. Piotrkowska 283), następnie przejście ul. Piotrkowską do ul. Tuwima i zakończenie przy kościele
Podwyższenia Świętego Krzyża (ul. Sienkiewicza 38). Prosimy uczestników o zabranie świec.

7. Przypominamy też, że w kiosku oprócz prasy katolickiej są świece Caritas na stół wielkanocny.
Mamy jeszcze pewną partię, ale to już będą ostatnie świece i dlatego też prosimy o nieodkładanie zakupu na chwilę ostatnią. Zapraszamy do ich nabywania.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:
Ś.p. Stanisław Mazurek.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.