1. Od dziś Adwent. Roraty w dni powszednie o 7.00 a dla dzieci w piątki o 16.30. Na stoliku przy wejściu będą dostępne wkłady do zniczy. Można je będzie zapalić i wziąć do ławki a na zakończenie Rorat przy wyjściu pozostawić w tym samym miejscu. Dziś o 17.30 nabożeństwo adoracyjne pierwszej niedzieli miesiąca a za tydzień dzieci komunijne z rodzicami o 16.30.

  1. Podobnie jak przed rokiem rozpoczniemy za tydzień akcję „STOLIK SZCZĘŚCIA”. Będą na nim wyłożone koperty. Dokładny opis zawarty będzie obok kopert.

  1. Opłatki na wigilijny stół są dostępne w zakrystii i kancelarii oraz w kiosku.

  1. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom trwa sprzedaż świec z ornamentami bożonarodzeniowymi.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Msza św. w piątek o 16.30.

  1. W związku z udzieleniem przez Kongregację ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów dyspensy od obowiązku przeniesienia uroczystości zbiegającej się z niedzielą adwentu, w tym roku w Polsce uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny zastępuje drugą niedzielę adwentu, czyli 8 grudnia – najbliższa niedziela.

  1. W tym tygodniu zapraszamy na imieninowe Eucharystie; i tak w intencji p. Basi z kiosku 4 XII o godzinie 17.30 oraz p. Mikołaja organisty w sobotę o godzinie 7.00 na Roratach.

  1. Z racji na II niedzielę miesiąca za tydzień taca gospodarcza a przed nami zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła. Jednocześnie jesteśmy winni informacji na temat ofiar, jakie wpłynęły i tak; na konto parafialne 2x po 100 złotych oraz 50 złotych a bezpośrednio także 2x po 100 złotych 2x po 50 złotych oraz 500 złotych z ulicy Beskidzkiej. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary. Bóg Wam zapłać

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Julia Duczyńska. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Danuta Obuszka, Leokadia Staniec i Wojciech Kurzawa

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.