1. Przypominamy, że Roraty w dni powszednie o 7.00 a dla dzieci w piątki o 16.30.
  1. Podobnie jak przed rokiem trwa akcję „STOLIK SZCZĘŚCIA”. Jest on obok świecznika a na nim leżą koperty. Dziękujemy wszystkim, którzy już podjęli się tego dzieła i zachęcamy kolejne osoby i rodziny Prosimy pamiętać, że można składać dary dla dzieci w torebkach czy paczkach opisanych na zewnątrz numerem zakodowanym dostępnym w kopertach do dnia 16 grudnia abyśmy zdążyli dotrzeć do dzieci przed świętami póki są w szkole.
  1. Opłatki na wigilijny są dostępne w zakrystii i kancelarii oraz w kiosku.
  1. Trwa sprzedaż świec z ornamentami bożonarodzeniowymi w cenach; mała 5 zł, duża 12 zł, piramida lub kolumna po 13 złotych.
  1. Dziś kolejne spotkanie w ramach przygotowania dzieci do przyjęcia I komunii świętej oraz ich rodziców. Msza św. o godzinie 16.30. Z racji na II niedzielę miesiąca taca gospodarcza a przed nami zakup oleju opałowego za sumę 12 tys. złotych. Dziękujemy także za ofiarę na potrzeby prac przy kościele przesłaną na konto w wysokości 50 zł.
  1. Za tydzień rekolekcje adwentowe od 16 do 18 grudnia br. a program szczegółowy jest dostępny w gablotkach i na parafialnej stronie Internetowej.
  1. Siostra Faustyna przesłała w piątek wieczorem smsa o treści – „Pozdrawiamy z Betlejem wraz z parafianami, którzy także uczestniczą w pielgrzymce”. Chodzi oczywiście o I Ekumeniczną Pielgrzymkę Archidiecezji Łódzkiej, którą to można śledzić, co do miejsca, zdjęć i treści z przekazu na archidiecezjalnej stronie internetowej – archidiecezja.lodz.pl a za życzenia i pamięć pięknie dziękujemy.
  1. Informujemy także o dniu skupienia dla związków niesakramentalnych jeszcze dziś, wieczorem o 18.00 w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Nawrot 104. Szczegóły na stronie Internetowej naszej parafii.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

• Jerzy Sobieraj.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.