Internetowe Koło Różańcowe zorganizowane w październiku 2019 roku przy parafii Matki Boskiej Różańcowej w Łodzi, za zgodą i błogosławieństwem ks. Proboszcza, skupia osoby, które codziennie odmawiają jedną dziesiątkę Różańca.
Główną intencją jest modlitwa o uświęcenie kapłanów, aby gorliwie podążali za Chrystusem i aktywnie też uczestniczyli w nawróceniu ludu Bożego. Ks. Proboszcz także uczestniczy aktywnie w tej „RÓŻAŃCOWEJ RODZINIE”.

Dwadzieścia osób w ramach koła łącząc się duchowo, odmawiając jedną – swoją dziesiątkę – odmawia razem wszystkie tajemnice Różańca.
Niestety z racji na RODO – nie możemy podawać danych osobowych – stąd też numeracja lub inicjały.

Trzy pełne koła uruchomione zostały pierwszego października 2019 roku. Obecnie mamy już 4 koła. W organizacji są kolejne.
Zamiar uczestnictwa można zgłosić pod adres email: internetowy.rozaniec@gmail.com Wystarczy podać imię lub inicjały. Można też podać nazwę swojej diecezji.

Jedyny wymóg to gotowość do odmawiania codziennie jednej dziesiątki różańca w powyższej intencji, co zajmuje tylko kilka minut dziennie.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ MODLITEWNEJ WSPÓLNOTY.

więcej informacji na stronie: http://erozaniec.eu/