1. Przypominamy naszym parafianom i miłym gościom, że Wigilia – jak to Polska tradycja nakazuje – jest dniem postu ścisłego. Pasterka w naszej parafii będzie odprawiona, o północy zgodnie z tradycją. Poprzedzi ją koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru „CANTYLENA”, który rozpocznie się o 23.15. Po zakończeniu Pasterki zapraszamy do wspólnego łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń. Oby i ten nasz zwyczaj nie uległ zatraceniu. Jest w parafii znaczna ilość osób, które Wigilię przeżywają w samotności i nawet nie mają, z kim połamać się opłatkiem i złożyć okazjonalne życzenia. Pasterka na Skalnej o 23.00.
  1. W poniedziałek Kancelaria nieczynna i nie będzie mszy św. na Skalnej.
  1. W pierwszy dzień świąt Msze św. będą o godzinie 800, 9.30, 11.00, 12.30, i 18.00. W drugim świątecznym dniu, w Święto św. Szczepana pierwszego męczennika Eucharystia będzie odprawiana tak jak w niedziele.
  1. STOLIK SZCZĘŚCIA jak i TYTKA CHARYTATYWNA przeszły wszelkie oczekiwania. Jutro odczytamy podziękowania, jakie wpłynęły na nasze ręce w podziękowaniu Wam.
  2. Ofiary na k-ł – bezimienna 100 zł oraz na olej opałowy, także bezimienna 50 zł i z Domu Dziennego Pobytu z ul. Zbocze 2a – 90 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Mamy pewną ilość cegiełek na Koncert BETLEJEM W ŁODZI. Są dostępne w zakrystii w cenie 20 i 50 złotych.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Marcelina Kucharska. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

 Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

  • Zbigniew Błasiak
  • Witold Rusek

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.