1. Dziś pierwsza niedziela adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i czas przygotowania na kolejne przyjście naszego Mistrza i Pana.

2. Msze święte ku czci Matki Bożej, czyli tzw. „Roraty” będą oprawiane w kościele od poniedziałku do soboty o godz. 7.00, dodatkowo w piątki o 16.30.

3. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć u sióstr Antonianek, Pasterek, także w zakrystii. Świece do nabycia przy wyjściu z kościoła.

4. W nadchodzącym tygodniu I czwartek, piątek, sobota miesiąca. Kapłani będą odwiedzać chorych. W sobotę rano nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy. W przyszłą niedzielę nabożeństwo adoracyjne o godz.17.30.

5. Parafialne rekolekcje dla dorosłych w adwencie będą od 12 do 14 grudnia.

6. W liturgii tego tygodnia: we wtorek 30 listopada – św. Andrzeja, we czwartek bł. Rafała Chylińskiego, w piątek – św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

7. Do nabycia prasa katolicka. Polecamy artykuły: Niedziela („Z mediów uczynił narzędzie”), Przewodnik Katolicki („Problemy ze spowiedzią”), Gość Niedzielny („Nie każdy jest gościem”), Idziemy („Czym są i jak wyglądają czasy ostateczne”)

8. Odszedł do wieczności Krzysztof Olszacki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…