1. Za tydzień 20 czerwca, jednogłośną decyzją Konferencji Episkopatu Polski, zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej i świąt nakazanych.

2. Dzisiaj w niedzielę przypada 34. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Łodzi. Nabożeństwo fatimskie odbędzie się w intencji wynagradzającej za tą pielgrzymkę z prośbą o błogosławione owoce.

3. Ks. Antoni o godz. 8.00 odprawi dziś Mszę św. imieninową. Drogiemu solenizantowi życzymy błogosławieństwa Bożego wielu łask w dalszej posłudze kapłańskiej.

4. Dzisiaj taca gospodarcza. Ofiary są przeznaczone na prace przy kościele. Za wszystkie ofiary składamy serdecznie podziękowanie – Bóg zapłać.

5. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej o 18.30 będzie można uzyskać pomoc psychologiczną i duchową. Kontakt z księdzem Dominikiem. Informacje na plakacie przy wejściu do kościoła.

6. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek 14 czerwca – wspomn. obow. bł. Michała Kozala. biskupa i męczennika, we czwartek wspomnienie obowiązkowe św. br. Alberta Chmielowskiego.

7. Do nabycia prasa katolicka. Polecamy artykuły: Niedziela („Biskupi za obowiązkowym udziałem uczniów w lekcjach religii lub etyki”), Przewodnik Katolicki („Utkany przez Boga gobelin życia”), Idziemy („Siedem sekretów efektywnego ojcostwa”), Gość Niedzielny („Ks. Tomasz Halik: w Polsce sekularyzacja przebiega najszybciej ”).

8. W ostatnim czasie odeszły od nas: Zofia Kufel, Małgorzata Baranowska, Teresa Stolarska. Wieczny odpoczynek im dać Panie…