1. Od jutra rozpoczynamy w liturgii czas zwykły. Dekoracja żłobka w kościele będzie do 2 lutego.

2. Jesteśmy już po doświadczeniach pierwszego tygodnia kolędy w zmienionej formie. Trzeba przyznać, że parafianie dobrze przyjęli zmianę godziny mszy świętych dla mieszkańców poszczególnych ulic. W dalszym ciągu proponujemy spotkania na specjalnie dla mieszkańców poszczególnych ulic mszy świętej o godzinie 18.30. Ulice będą podane wcześniej z wyprzedzeniem, aby można było sobie zorganizować stosowny czas na Eucharystię. Jednocześnie gdyby poszczególne rodziny chciały zaprosić księdza z wizytą duszpasterską w domu to trzeba będzie zgłosić to do kancelarii lub w niedziele do zakrystii. Dostępne są także informacje w Internecie na parafialnej stronie www.

Poniedziałek – 10.01. 2022 18.30 – ulice; Listopadowa, Reglowa, Pisarska.

Wtorek – 11.01. 2022 18.30 – ulice; Harnasia, Bachledy, Krzeptowskiego, Śpiących Rycerzy, Graniowa, Wąwozowa.

Środa – 12.01.2022 18.30 – ulice; Giewont, Telefoniczna, Spiska, Kierpcowa, Halna, Morskie Oko, Kłodzka, Okrętowa.

Czwartek – 13.01.2022 18.30 – ulice; Zjazdowa, Budy, Dolina Łódki, Moskuliki, Opolska

Piątek – 14.01.2022 18.30 – ulice; Gubałówka, Strążyska, Spartakusa, Turnie, Dębowskiego, Limbowa, Kobzowa.

Poniedziałek – 17.01.2022 18.30 – ulice; Pieniny, Hyrna, Chmurna, Wodospadowa, Bacowa, Osiedle Kalatówki.

Przypominamy, że wszystkie osoby będące w mieszkaniu podczas indywidualnej wizyty na zaproszenia są zobowiązane do noszenia maseczki. I tak plan na dni najbliższe;
W soboty kolędy nie będzie. Oczekujemy na mieszkańców poszczególnych ulic. Będzie także wystawiony koszyczek na ofiary, które teraz są bardzo potrzebne, aby spłacić dług na sumę ponad 80 tysięcy złotych za energie elektryczną za cały rok 2021. W pierwszym tygodniu do koszyczka zostały złożone ofiary. Bóg zapłać ofiarodawcom. Wpłynęły także ofiary indywidualne od kilku osób w wysokości; 100 zł, 200 zł. i 1100 zł i na konto 4 x 100 zł, 3x 200 zł, 300 i 500 zł. – łącznie 3000 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

3. Z naszej parafii zostały przekazane paczki dla dzieci z Domów Dziecka oraz z rodzin zastępczych. Zostało przygotowanych 41 paczek, za które serdecznie dziękujemy. W Orszaku Trzech Króli zostały już przekazane dzieciom.

4. Dziś o 16.30. msza święta dla dzieci klas III oraz ich rodziców.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie Żywego Różańca będzie w kościele o 17.15.Zbierane będą składki.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:
Michał Krysztopolski, Halina Krasińska.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……