1. W Uroczystość Trzech Króli wyruszył Orszak, który przekazał dary i ofiary na rzecz Domu Samotnej Matki oraz Łódzkiego Hospicjum dla dzieci. W akcję pomocy włączone zostały wszystkie parafie łódzkie. Arcybiskup Grzegorz zaprosił do udziału także biskupa Jana Cieślara – biskupa Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego oraz biskupa Marka Izdebskiego – biskupa Kościoła Ewangelicko Reformowanego w R.P. W sumie jak się okazało dotarło do miejsca przeznaczenia 5 samochodów ciężarowych z racji na objętość darów oraz prawie 300 tysięcy złotych na m.in. respiratory dla dzieci. Wyrażamy Wam ogromną wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło niosąc bezinteresowną pomoc, niezależnie od wyznania bo prawdziwe dobro i miłość jest ponad wszystkim.

 1. Trwa w nowej formie duszpasterska wizyta. W tym roku na tych mszach nie będzie tacy, ale postawiony będzie koszyczek, do którego osoby chcące złożyć dobrowolną ofiarę będą mogły uczynić to w kopercie lub bez koperty. Spotkania będą na mszach świętych gdzie są wolne intencje i dlatego będzie to o 17.30 lub 18.00. Sami jesteśmy zainteresowani taka formą, bowiem wiele osób boi się o swoje zdrowie a nawet życie, więc wychodzimy całkowicie naprzeciw takiej sytuacji. I tak zapraszamy;

  Poniedziałek 11.01.21  17.30 ul. PIENINY, GRANIOWA I GIEWONT.
  Wtorek 12.01.21  17.30 ul. GÓRSKA, SZCZYTOWA I PRZEŁĘCZ.
  Środa 13.01.21  17.30 ul. SKALNA, ZBOCZE I POTOKOWA.
  Czwartek 14.01.21  18.00 ul. TURNIE, WICHROWA, HALNA I HYRNA.
  Piątek 15.01.21  17.30 ul. JĘDROWIZNA, WIERCHOWA, DĘBOWSKIEGO.
  Sobota 16.01.21  17.30 ul POMORSKA, ALPEJSKA I OSTROŁĘCKA.
  Poniedziałek 18.01.21  18.00 ul. RYSY, GUBAŁÓWKA, ZBÓJNICKA
 2. Dziś jest taca inwestycyjna na pokrycie wydatków związanych z fotowoltaiką.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Teodozja Haberek, Waldemar Kijek, Wiesław Gryś, Stefan Czerwiński.

 

Wieczny odpoczynek im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.