1. Dzisiejszą niedzielą kończymy czas Bożego Narodzenia i rozpoczynamy czas zwykły, choć kolędy można jeszcze śpiewać do 2 lutego, czyli Święta Ofiarowania Pańskiego.

Plan kolędy na dni najbliższe.

Poniedziałek 14.01.19. od 15.30. ul.Brzezińska cała oraz Kłodzka.
Wtorek 15.01.19. od 15.30. ul. Gazdy oraz Tadeusza.
Środa 16.01.19. od 15.30. ul. Weselna, Reglowa, Pisarska.
Czwartek 17.01.19. od 15.30. ul. Sądecka, Kalatówki, Śpiących Rycerzy.
Piątek 18.01.19. od 15.30. ul. Krokusowa, Krzeptowskiego, Szałasowa.
Sobota 19.01.19 od 9.30. ul. Beskidzka od początku do Zjazdowej.

Poniedziałek 21.01.19. od 15.30. ul. Beskidzka od Zjazdowej do końca.

Dziękujemy serdecznie za spotkania, które już się odbyły oraz ofiary na schody granitowe od ul. Janosika. Prosimy jednak pamiętać, że podajemy godzinę rozpoczęcia kolędy i nie jest możliwe byśmy byli we wszystkich domach o tej samej porze. Liczymy na wyrozumiałość. A informacje są dostępne także w gablotkach i na parafialnej stronie internetowej. Ponawiamy prośbę o uchylone furtki, aby mieć klarowną sytuację. Woda święcona jest w zakrystii lub przy wyjściu.

2. Spotkania dla dzieci przed I Komunią św. oraz ich rodziców dziś o 16.30. Zaprasza ks. Dominik.

3. W niedzielę 20 stycznia – za tydzień Bractwo Różańcowe przy naszej parafii zaprasza swoich Członków i sympatyków na spotkanie opłatkowe. Spotkanie w salce o godzinie 15.00.

4. Nasza parafia, w osobie ks. Dominika organizuje pielgrzymkę dwudniową do Kalwarii Zebrzydowskiej, Tyńca, Mogiły, Bielanów, Staniątek w dniach 5-6 kwietnia. Zapisy w kancelarii parafialnej lub u Ks. Dominika. Foldery znajdują się przy wyjściu z Kościoła.

5. Chcemy także w naszej parafii zorganizować kurs przedmałżeński. Informacje są na stronie internetowej oraz na folderach przy wyjściu z kościoła. Zapisy także w kancelarii parafialnej lub u Ks. Dominika.

6. Za tydzień o godz 18.00 Msza św. i katecheza dla młodzieży klas VII i VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

7. Przy stoliku z prasą katolicką jest możliwość nabycia pewnej ilości kalendarzy ze zdjęciami kapliczek przydrożnych w naszej parafii oraz potrzebnymi informacjami na temat wydarzeń parafialnych 2019 roku.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone;
Maria Urbańska, Alicja Jadwiga Herszel oraz Amelia Pawrilla Osiecka. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:
Wiktoria Kasińska,
Małgorzata Truszczyńska,
Lucyna Krzciuk.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………