1. Kontynuujemy duszpasterską wizytę. Bardzo prosimy o mobilizację w kwestii informacji sąsiadów, znajomych.

Plan kolędy proponujemy według porządku:

koeda0101

Plan jest wywieszany w gablotkach i na parafialnej stronie Internetowej. W tym roku, jeśli zechcecie złożyć ofiarę na potrzeby parafii to będzie ona przeznaczona na boczne schody granitowe od strony północnej i południowej. Prace przy tychże schodach są zamówione wraz z nadejściem wiosennego ocieplenia.
2. Dziś jeszcze nabożeństwo adoracyjne I niedzieli miesiąca.

3. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy św. o godz. 18.00. Na zakończenie – modlitwy o powołania. Adoracja potrwa do godz. 19.00. W piątek msza o 16.30. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na mszę świętą o godzinie 7.00 a także na nab. wynagradzające za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

4. W piątek 6 stycznia, Orszak Trzech Króli znów przejdzie ulicą Piotrkowską. W Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 11.00 abp Grzegorz Ryś metropolita łódzki będzie sprawował Eucharystię w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi. Po Mszy św. z Placu Wolności wyruszy ulicą Piotrkowską kolorowy korowód kolędników. Na zakończenie będzie czekał na nas finałowy koncert kolęd „Małej Armii Janosika” – 130. osobowej, największej kapeli góralskiej w Polsce.

5. W najbliższą sobotę o godz.18.30 w kościele spotkanie klas siódmych szkół podstawowych przed przyjęciem sakramentu bierzmowania a za tydzień 8 stycznia, 2 niedziela miesiąca – 16.30. spotkania dla dzieci przed I Komunią świętą i taca gospodarcza.

6. W liturgii tego tygodnia; w piątek – Uroczystość Objawienia Pańskiego – porządek mszy świętych jak w niedziele – podczas każdej mszy świętej nastąpi poświęcenie kredy.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone; Zofia Zuzanna Adamska, Oliwia Maria Robecka, Juliusz Cezary Radwański. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga
W ostatnich dnia odeszli od nas;
Ś.p. Ryszard Urbańczyk, Zbigniew Kaleta.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.