1. Przed nami Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o 8.00, 10.00, po zakończeniu procesji ok. 12.15, nabożeństwo czerwcowe o 17.30 i wieczorem o 18.00. Procesja w czwartek 8 czerwca po mszy św. o godz. 10.00. Przejdziemy ulicami; Janosika, Wąwozową, Wiślicką i Wyżynną. Prosimy osoby, które już wcześniej rozwoziły poszczególne ołtarze i dokonywały na miejscu montażu, grupy parafialne, asystę, Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz wszystkich parafian o udekorowanie mieszkań, aby w uroczysty sposób podziękować Bogu, za ten fakt Jego sakramentalnej obecności pośród nas. Prosimy także o przygotowanie kwiatków do sypania dla dzieci szczególnie tych które w tym roku przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej. Jest to wyznanie wiary i uświadomienie sobie, jaki posiadamy skarb – Chleb dający życie. Po procesji – ok. godz. 12.15 będzie kolejna Msza Święta.
2. Nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie są odprawiane po mszy św. o godzinie 18.00 a w niedziele o godzinie 17.30. Nabożeństwa czerwcowe mają swoje czytanki.

3. Jutro 5 czerwca swoją 19 rocznicę święceń będzie obchodził ks. Dominik. Życzymy Dostojnemu Jubilatowi ciągłego wzrostu w świętości i radości z pełnienia posługi szafarza sakramentów. Szczęść Boże

4. W niedziele 11 czerwca podczas mszy świętej o godzinie 8.00 podczas sumy parafialnej zostanie zaprzysiężona Parafialna Rada Duszpasterska na nową 5. letnią kadencję.

5. Podziękowania państwu; Bożence i Januszowi Wyborom za kolejny dar dla naszej parafii w postaci jałowców płożących o nazwie „jałowiec SABIŃSKI”. Dziękujemy także p. Marcinowi Wojtczakowi, który wraz ze swoimi pracownikami dba o naszą przykościelną zieleń.?

6. Plac zabaw już jest otwarty. Zapraszamy dzieci małe, bo dla nich jest ten plac przeznaczony i zabawki, które mają atesty dla takiej grupy wiekowej. Teren jest każdego dnia dostępny do zabawy oczywiście pod opieką osób dorosłych. Zapraszamy.

7. Dziś kolejna zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dnia odeszli od nas;

Ś.p. Krzysztof Rybowicz, Janina Szmerek, Zbigniew Solarski, Rafał Zawiasa.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.