1. W Wielki Czwartek, w cieniu świętowania pamiątki ustanowienia kapłaństwa i Eucharystii swój jubileusz świętował nasz organista, Mikołaj Widawski. Minęło 30 lat odkąd w Wielki Czwartek 1993 roku po raz pierwszy zasiadł za organami. Działo się to w naszym kościele, który jest jednocześnie kościołem parafialnym naszego organisty, mieszkańca osiedla Stoki.
Szanowny Mikołaju, drogi Maestro. Dziękujemy za Twój wielki wkład w życie liturgiczne naszej parafii i za talenty, którymi się z nami dzielisz. Dziękujemy za Twoją pomoc, na którą zawsze możemy liczyć oraz pracę jaką wkładasz w prowadzenie naszego parafialnego chóru Cantylena.
Z darem modlitwy, składamy Ci życzenia zdrowia, pomyślności i powodzenia w życiu rodzinnym i zawodowym. Niech Bóg ma Cię zawsze w swojej ojcowskiej opiece.
Księża, współpracownicy i parafianie

2. W dniu 15. kwietnia w sobotę, po zakończeniu mszy świętej wieczorem odbędzie się spotkanie wielkanocne dla Asysty parafialnej a w niedziele 16 kwietnia o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie Świąteczne Wielkanocne dla członków Żywego Różańca Spotkania odbędą się w salce w Piwnicy pod Plebanią. Zapraszamy również osoby zainteresowane przystąpieniem do Żywego Różańca, zarówno kobiety i mężczyzn.

3. Dziś taca inwestycyjna. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i informujemy, że w ostatnim miesięcy wydatki łączne z nowymi schodami, wymianą rynien, dekoracja wielkanocna, zakupem stołu do salki bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego zamknęły się sumą 51. 620 zł. Na konto wpłynęły ofiary w wysokości; 1100 złotych a bezpośrednio 1050 złotych w tym Członkowie Żywego Różańca przekazali 500 złotych. Łącznie wiec wpłynęło 2150 zł. Serdecznie dziękujemy za każdy dar serca i każda ofiarę złożoną na tacę. Bóg Wam zapłać

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Julia Anna Szkudlarska. Dziecku i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

4. Jutro drugi świąteczny dzień – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy i porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia a o godzinie 15.00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO a Nowenna przed Świętem Miłosierdzia na zakończenie mszy wieczornych.